Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
5. Tellimuse täitmine, Kauba kohaletoimetamine ja üleandmine
5.1. Müüja kohustub koheselt pärast Tingimuste punkti 4.14. kohaselt ostu-müügitehingu sõlmimise kohta informatsiooni saamist asuma ostu-müügitehingut täitma, tellides määratud nädalapäeval ostu-müügitehingu objektiks oleva Kauba tootjalt või asudes toimetama vahelaos olevat kaupa Ostja poolt märgitud sihtkohta toimetama vastavalt valitud postifirmale ja sihtkohale.
5.2. Tellimust vormistades saab Ostja Ostukorvis valida talle sobiva variandi Kauba kohaletoimetamiseks:
5.2.1. valida kooskõlas Tingimuste p-ga 3.2. Eestimaa piires tasulise teenusena Itella SmartPosti või Post 24 pakiautomaadi. Sel juhul käsitletakse saadetist vastavalt allolevatele tingimustele:
5.2.1.1. kui Itella SmartPosti tellitava Kauba kaal koos pakendiga ületab 25kg või kui tellitava Kauba maksimaalsed mõõdud ületavad 60 x 60 x 60 cm, jagatakse saadetis sobivateks osadeks. Juurdemaksu täiendava postiteenuse eest võtab Müüa enada kanda. 
5.2.1.2. kui Post 24 tellitava Kauba kaal koos pakendiga ületab 30kg või kui tellitava Kauba maksimaalsed mõõdud ületavad 41 x 38 x 64 cm, jagatakse saadetis sobivateks osadeks. Juurdemaksu täiendava postiteenuse eest võtab Müüa enada kanda.  
5.2.2. kui Ostja on enne kauba ostmist leppinud kokku käest-kätte üleandmise, siis pärast tellitud kauba saabumist "Kohviabi" vahelattu, kohustub Müüja koheselt võtma telefonitsi ühendust ostjaga, et kokku leppida kauba täpsemad üleandmise tingimused. 
5.3. Ostja poolt "Kohviabi" vahelaos olev kaup toimetatakse sihtkohta kahe kuni kolme päeva jooksul. 
5.4.  Tellitava Kauba kohaletoimetamiseks kulub 2-3 nädalat. 
5.5  Juhul, kui Tingimustes määratud tarnetähtaja jooksul ei ole Kauba kohaletoimetamine võimalik, teavitab Müüja sellest  Ostjat viimase poolt tellimuse vormistamisel märgitud kontakttelefonil või elektronposti teel esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kolm nädalat peale ostu-müügilepingu sõlmimist . Samas teavitab ta Ostjat tellitud Kauba võimalikust kohaletoimetamise tähtajast. Juhul, kui Ostja kaotab Kauba kohaletoimetamise tarnetähtajast pikema tähtaja tõttu huvi Kauba ostmise vastu, on Ostjal õigus ostu-müügilepingust Tingimuste p-s 6.1. sätestatud alusel taganeda.
5.6. Juhul, kui Kauba sihtkohta toimetamise tarnetähtaja viivitus või muu sellega seotud arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud isikuandmete ebatäpsusest või ebaõigsusest, ei vastuta sellise viivituse eest Müüja ning Ostjal puudub õigus Tingimuste p.6.1. alusel ostu-müügilepingust taganeda.
5.7. Ostjal on tungivalt soovitatav Kauba pakend kättesaamisel üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral fikseerida see fotol, kui võimalik. Vigastatud pakendiga Kaubast tuleb Ostjal koheselt teatada e-posti aadressile info@siinsinu.ee või Müüja infotelefonile. Vigastatud pakendit avades, võtab Ostja endale vastutuse Kauba võimalike vigastuste osas. 
5.8. Ostja peab Kauba kättesaamisel ja selle kasutusse võtmisel arvestama, et ta avaks Kauba pakendi võimaluse korral ettevaatlikult seda kahjustamata ning säilitaks Kauba pakendi, samuti Kaubale paigutatud kõik tehasekleebised ja seerianumbrid, et välistada lepingust taganemise soovi korral sellega seonduvad riskid vastavalt Tingimuste p-le 6.7.